Pri objednávke prosím napíšte do poznámky dátum prenájmu. Budeme Vás kontaktovať ohľadom dostupnosti, poprípade možnej náhrady

Vodné nafukovacie ihrisko - H2O GO!

Kód: 98
Novinka Dostupný
€39 €46,80 vrátane DPH
Dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenájom možný minimálne na 2 dni.

 

Zmeňte svoj dvor na vodný zábavný park s týmto vodným ihriskom. Farebné a jedinečne vyzerajúce nafukovacie ihrisko je vyrobené z odolných polyesterových materiálov. Zostavenie je jednoduché a rýchle. Ihrisko je vybavené aj guľatým rozprašovačom vody, ktorý zaručuje a zabezpečí zábavu. Časti vodného ihriska sú pokryté sieťovinou, aby sa Vaše deti mohli bezpečne hrať. 

53383445711200-572x572

 

Naše hrady zabavia väčšie aj menšie deti a poskytnú im bezpečný priestor pre všetky ich huncútske kúsky. Deti sa na nich dosýta vybláznia a vy budete môcť bez obáv pozorovať ako skáču, šmýkajú sa a robia kotrmelce. Bude to zábava, pri ktorej sa nielen odreagujú, ale tiež si celkom prirodzene „zašportujú“. Skákanie deťom zlepšuje stabilitu, spevňuje telo a zvyšuje ohybnosť. Veselé farby hradov rozvíjajú ich kreativitu a kryté priestory sa v detskej fantázii takmer okamžite menia na tajomné bunkre a jaskyne.

Upozornenie: bazén sa odporúča používať pod stálym dohľadom dospelej osoby. Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru.
 

Doprajte deťom nezabudnuteľnú zábavu

Ako to funguje?

My prídeme a nafúkame Vám hrad. Po skonení nájmu taktiež hrad zložíme a odvezieme. Nemáte žiadne starosti. Všetko spravíme za Vás!  Nič viac NEPLATÍTE! :)

Jedine čo od vás potrebujeme je elektrická zástrčka v blízkosti a voda s hadicou ( ak nebude blízko tak máme predlžovačku :d ) a byť pripravený na super detskú zábavú :)

- V prípade záujmu o prenájom mimo ponuky termínov nás prosim kontaktujte a určite sa dohodneme: skacdoma@gmail.com

 

Pre koho je tento hrad určený:

-Určené až pre 4 detí súčasne.

 

 

Parametre:

Rozmery: 450x450x268 cm

 

Max. váha jednotlivca 30
Max. počet detí 4
Vek 3 - 8 rokov

Za bezpečnosť detí na atrakcií je zodpovedný vždy rodič alebo zodpovedná osoba