Pri objednávke prosím napíšte do poznámky dátum prenájmu. Budeme Vás kontaktovať ohľadom dostupnosti, poprípade možnej náhrady

Skákací hrad - Veľký XXL so slnečnou clonou

Kód: 61
Prenájom na celý deň! Dostupný
€49 €58,80 vrátane DPH
Dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

PREKVAPTE VAŠE DETI A PRIPRAVTE IM NEZABUDNUTEĽNÚ ZÁBAVU S NAFUKOVACÍM HRADOM!

Plánujete detský deň, či párty? Oživte ich nafukovacím hradom, ktorý premení aj malý priestor na veľké miesto na hranie! Vaše deti budú mať postarané o hodiny aktívnej zábavy a vy... o dokonalý oddych. :-)

 

Naše hrady zabavia väčšie aj menšie deti a poskytnú im bezpečný priestor pre všetky ich huncútske kúsky. Deti sa na nich dosýta vybláznia a vy budete môcť bez obáv pozorovať ako skáču, šmýkajú sa a robia kotrmelce. Bude to zábava, pri ktorej sa nielen odreagujú, ale tiež si celkom prirodzene „zašportujú“. Skákanie deťom zlepšuje stabilitu, spevňuje telo a zvyšuje ohybnosť. Veselé farby hradov rozvíjajú ich kreativitu a kryté priestory sa v detskej fantázii takmer okamžite menia na tajomné bunkre a jaskyne.

Skákací hrad je nielen dokonalým zdrojom zábavy, ale aj neprehliadnuteľnou dekoráciou, ktorá vyzdvihneveselú farebnosť celého dňa. Vďaka kompaktným rozmerom môžete naše hrady použiť aj v menšej záhradke či miestnosti.

Doprajte deťom nezabudnuteľnú zábavu

Ako to funguje?

My prídeme a nafúkame Vám hrad. Po skonení nájmu taktiež hrad zložíme a odvezieme. Nemáte žiadne starosti. Všetko spravíme za Vás!  Nič viac NEPLATÍTE! :)

Jedine čo od vás potrebujeme je elektrická zástrčka v blízkosti ( ak nebude blízko tak máme predlžovačku :d ) a byť pripravený na super detskú zábavú :)

- Doba prenájmu je na 10 hodím. Privezieme približne medzi 8-10 hod a odvezieme približne medzi 18:00 - 20:00 + DOHODA MOŽNÁ

- V prípade záujmu o prenájom mimo ponuky termínov nás prosim kontaktujte a určite sa dohodneme: skacdoma@gmail.com

 

Pre koho je tento hrad určený:

-Určené až pre 6 detí súčasne.


-Pre deti je pripravené hracie centrum spájajúce zábavu a rozvíjanie športových zručností.

Parametre:

Veľkosť: 20m2

Šírka 400 cm
Dĺžka 500 cm
výška 300
cm

Max. váha jednotlivca 35 kg
Max. počet detí 5
Vek : do 10  rokov

Za bezpečnosť detí na atrakcií je zodpovedný vždy rodič alebo zodpovedná osoba