Skákací hrad - Veľký XXL so slnečnou clonou

Kód: 61
Prenájom na celý deň! Dostupný
€45 €54 vrátane DPH
Dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

PREKVAPTE VAŠE DETI A PRIPRAVTE IM NEZABUDNUTEĽNÚ ZÁBAVU S NAFUKOVACÍM HRADOM!

Plánujete detský deň, či párty? Oživte ich nafukovacím hradom, ktorý premení aj malý priestor na veľké miesto na hranie! Vaše deti budú mať postarané o hodiny aktívnej zábavy a vy... o dokonalý oddych. :-)

 

Naše hrady zabavia väčšie aj menšie deti a poskytnú im bezpečný priestor pre všetky ich huncútske kúsky. Deti sa na nich dosýta vybláznia a vy budete môcť bez obáv pozorovať ako skáču, šmýkajú sa a robia kotrmelce. Bude to zábava, pri ktorej sa nielen odreagujú, ale tiež si celkom prirodzene „zašportujú“. Skákanie deťom zlepšuje stabilitu, spevňuje telo a zvyšuje ohybnosť. Veselé farby hradov rozvíjajú ich kreativitu a kryté priestory sa v detskej fantázii takmer okamžite menia na tajomné bunkre a jaskyne.

Skákací hrad je nielen dokonalým zdrojom zábavy, ale aj neprehliadnuteľnou dekoráciou, ktorá vyzdvihneveselú farebnosť celého dňa. Vďaka kompaktným rozmerom môžete naše hrady použiť aj v menšej záhradke či miestnosti.

Doprajte deťom nezabudnuteľnú zábavu

Ako to funguje?

My prídeme a nafúkame Vám hrad. Po skonení nájmu taktiež hrad zložíme a odvezieme. Nemáte žiadne starosti. Všetko spravíme za Vás!  Nič viac NEPLATÍTE! :)

Jedine čo od vás potrebujeme je elektrická zástrčka v blízkosti ( ak nebude blízko tak máme predlžovačku :d ) a byť pripravený na super detskú zábavú :)

- Doba prenájmu je na 10 hodím. Privezieme približne medzi 8-10 hod a odvezieme približne medzi 18:00 - 20:00 + DOHODA MOŽNÁ

- V prípade záujmu o prenájom mimo ponuky termínov nás prosim kontaktujte a určite sa dohodneme: skacdoma@gmail.com

 

Pre koho je tento hrad určený:

-Určené až pre 6 detí súčasne.


-Pre deti je pripravené hracie centrum spájajúce zábavu a rozvíjanie športových zručností.

Parametre:

Veľkosť: 20m2

Šírka 400 cm
Dĺžka 500 cm
výška 300
cm

Max. váha jednotlivca 45
Max. celkové zaťaženie 225
Max. počet detí 5
Vek 3 - 10 rokov

Za bezpečnosť detí na atrakcií je zodpovedný vždy rodič alebo zodpovedná osoba

 

Opatrenia COVID: Bezpečnosť a zdravie je pre nás prvoradé. Každú atrakciu pred doručením poctivo dezinfikujeme!!!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie